image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice, Poděbradská 93, 530 09 Pardubice, tel.:+420 466 798 641, fax:+420 466 798 655, e-mail:sekretariat@sou-plynarenske.cz

Kontakty





Vedení školy

Mgr. Martin Valenta
Ing. Jan Branda
Mgr. Radoslav Housa
Ing. Renata Ďurašková
ředitel školy, učitel statutární zástupce ředitele školy
a zástupce ředitele pro teoretické vyučování,
učitel
zástupce ředitele pro praktické vyučování,
učitel
samostatný odborný ekonom, učitelka
466 798 656 (kanc. 11a)
valenta@souplyn.cz
466 798 661 (kanc. škola)
branda@souplyn.cz
466 798 645 (kanc. 15a)
housa@souplyn.cz
466 798 653 (kanc. 13a)
duraskova@souplyn.cz


Pedagogičtí pracovníci
Teoretická výuka

Mgr. Pavlína Čejková
PaedDr. Jiří Hrubeš
Mgr. Šárka Kvapilová
Mgr. Martin Melichna
učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů učitel všeobecně vzdělávacích předmětů učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů učitel všeobecně vzdělávacích předmětů
466 798 648 (sborovna)
cejkova@souplyn.cz
466 798 670 (kab. č.1)
hrubes@souplyn.cz
466 798 648 (sborovna)
kvapilova@souplyn.cz
466 798 670 (kab. č.1)
melichna@souplyn.cz

Mgr. Ota Stejskal
Mgr. Iva Tomášková
Ing. Jaroslav Vyvlečka
Mgr. Milan Zeman
učitel všeobecně vzdělávacích předmětů učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů učitel všeobecně vzdělávacích předmětů učitel všeobecně vzdělávacích předmětů
466 798 663 (kab. č.3)
stejskal@souplyn.cz
466 798 648 (sborovna)
tomaskova@souplyn.cz
466 798 670 (kab. č.1)
vyvlecka@souplyn.cz
466 798 663 (kab. č.3)
zeman.milan@souplyn.cz

Jiří Bláhovec
Ing. Pavel Hrdý
Zdeněk Pavel
Ing. Ota Petr
učitel odborných předmětů učitel odborných předmětů učitel odborných předmětů učitel odborných předmětů
466 798 662 (kab. č.5)
blahovec@souplyn.cz
466 798 663 (kab. č.2)
hrdy@souplyn.cz
466 798 648 (sborovna)
pavel@souplyn.cz
466 798 648 (sborovna)
petr@souplyn.cz

Bc. Vlastimil Schiller
Ing. Eva Sýkorová
Ing. Václav Vít
SBOROVNA
učitel odborných předmětů učitelka odborných předmětů učitel odborných předmětů
466 798 662 (kab. č.5)
schiller@souplyn.cz
466 798 648 (sborovna)
sykorova@souplyn.cz
466 798 663 (kab. č.2)
vit@souplyn.cz
466 798 648


Praktické vyučování

Josef Čížek
Jan Diviš
Tomáš Fiala
Jiří Hemerka
vedoucí učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku
605 240 652 (kanc.)
cizek@souplyn.cz
466 798 671 (dílna)
divis@souplyn.cz
466 798 671 (dílna)
fiala@souplyn.cz
466 798 666 (mistrovna)
hemerka@souplyn.cz

Ladislav Holeček
Bc. Stanislav Holeček
Josef Mudruňka
Lukáš Nekola
učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku
601 372 634 (hala)
holecek@souplyn.cz
466 798 665 (dílna)
holeceks@souplyn.cz
601 372 634 (hala)
mudrunka@souplyn.cz
466 798 668 (svařovna)
466 798 642 (kab. 56b)
nekola@souplyn.cz

Štěpán Motl
Milan Paseka
Dagmar Slavíková
Bc. Pavel Šlechta
učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitelka odborného výcviku
nábor žáků
praxe žáků ve firmách
učitel odborného výcviku
466 798 665 (dílna)
motl@souplyn.cz
466 798 666 (mistrovna)
paseka@souplyn.cz
601 372 660 (kanc. 11b)
731 169 705
slavikova@souplyn.cz
466 798 665 (dílna)
slechta@souplyn.cz

Karel Šplíchal
Jindřich Vlasák
Vladimír Zeman
Bc. Vít Kopecký
učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku učitel odborného výcviku technik BOZP, PO,
učitel odborného výcviku
466 798 666 (mistrovna)
splichal@souplyn.cz
601 372 634 (hala)
vlasak@souplyn.cz
601 372 672 (elektro)
zeman.vladimir@souplyn.cz
605 239 393 (kanc.)
466 798 667 (výdejna)
kopecky@souplyn.cz


Výchova mimo vyučování (domov mládeže)

Jiří Květenský
Blanka Kořínková
Aleš Novák
Martin Pleskot
vedoucí vychovatel, učitel vychovatelka vychovatel vychovatel
466 798 647 (kanc. 66b)
nebo vychovatelna
kvetensky@souplyn.cz
466 798 644 (kanc. 36b)
nebo vychovatelna
korinkova@souplyn.cz
466 798 650
(739 091 052)
novak@souplyn.cz
466 798 651 (kanc. 26b)
nebo vychovatelna
pleskot@souplyn.cz

Zdeněk Zavadil
Vychovatelna
vychovatel
466 798 643 (kanc. 46b)
nebo vychovatelna
zavadil@souplyn.cz
466 798 650 (vychovatelna 26c)
739 091 052 (vychovatelna 26c)




Ostatní pracovníci

Radka Rejnková
Magdaléna Tlapáková
Ludmila Šeflová
Pavel Mňuk
sekretářka, mzdy, evidence vedoucí stravování a úklidových služeb účetní zásobování, správa budov
466 798 641 (kanc. 12a)
466 798 658 (kanc. 16c)
sekretariat@souplyn.cz
rejnkova@souplyn.cz
466 798 652 (kanc. 15b)
tlapakova@souplyn.cz
466 798 654 (kanc. 13b)
seflova@souplyn.cz
466 798 642 (kab. 56b)
mnuk@souplyn.cz

Hana Faltinová
Hana Hošková
Vladimíra Havrdová
Věra Boušková
kuchařka kuchařka uklízečka, sklad prádla uklízečka
466 798 659 (kuchyň)
faltinova@souplyn.cz
466 798 659 (kuchyň)
hoskova@souplyn.cz
466 798 649 (sklad 55)
havrdova@souplyn.cz
466 798 649 (sklad 55)
bouskova@souplyn.cz

Jana Krejzová
Petr Šinágl
Věra Výborná
Libuše Bílková
uklízečka údržba, školník uklízečka uklízečka
466 798 657 (šatna)
krejzova@souplyn.cz
466 798 673 (dílna)
sinagl@souplyn.cz
-
vyborna@souplyn.cz
-
bilkova@souplyn.cz